Zákaznický portál

Bezdrátový tarif

Internet MidAir

Internet MidAir

Tento tarif využívá technologii Ubiquiti AirMAX AC, kterou již dlouho dobu využíváme jako naše základní bezdrátové připojení. Oproti své předešlé řadě AirMAX M, využívá moderních technologií pro dosažení vyšších rychlostí přenosu dat a celkově lepšího výkonu. Díky podpoře standardu 802.11ac poskytuje vyšší datové rychlosti a lepší propustnost.

Tarify

Internet MidAir tarify

*Poměr rychlosti stahování/nahrávání je 1:2, například tarif 50Mbit znamená, že rychlost stahování je 50Mbit/s a rychlost nahrávání 25Mbit/s.

Technologie

Ubiquiti airMAX AC je bezdrátová technologie, která využívá standard 802.11ac pro dosažení vyšších rychlostí a lepší propustnosti datových přenosů. Díky pokročilým funkcím a vylepšenému designu poskytuje airMAX AC stabilnější spojení a nižší latenci, což je klíčové pro moderní aplikace vyžadující vysoký výkon a spolehlivost. Představuje tu nejlepší volbu v oblasti bezdrátových antén na 5G frekvenci.

Výhody

Dostupnost - stabilní spojení i v náročných prostředích.

Spolehlivost - díky pokročilým technologiím a vysoké odolnosti vůči rušení dokáže udržet spojení stabilní i v náročných prostředích.

Cena - kvůli své příznivé cenové relaci jsou aktivační poplatky nižší.

Dostupné lokality

Tarif MidAir naleznete v každé obci, ve které poskytujeme naše internetové služby. Ověřte si dostupnost kliknutím na tento odkaz.

Support

Technická podpora


  • 24 hodin denně
  • Online podpora