KARIÉRA

Technick bezdrátorých, datových sítí a IPTV

Pracoviště: Třebíč

Náplň práce

  • instalovat a servisovat prvky optické, bezdrátové a metalické sítě
  • pečovat a rozšiřovat rozsáhlou optickou a bezdrátovou síť
  • lézt po střechách a komínech (zaškolení na práci ve výškách)
  • držet placenou tech. pohotovost (cca.1 týden za měsíc)

Co od Vás očekáváme

  • samostatnost
  • všeobecný přehled v oboru IT (HW, SW, sítě)
  • znalosti IPTV
  • práci ve výškách
  • ochotu dále se odborně vzdělávat a růst

Co od Vás potřebujeme

  • řidičský průkaz sk. B
  • předchozí min 12 měs. praxi u jiného ISP poskytující obdobné služby

Co Vám nabízíme

  • 25.000 Kč/měs. + příspěvky, bonusy, provize a placené přesčasy
  • práce možná na HPP, Externě - Ž.L., nebo dle dohody
  • příspěvek na firemní telefon (ročně 4000) a firemní notebook (jednou za 2 roky 4000) (pouze HPP)
  • SIM karta s neomezeným voláním (pouze HPP)
  • možnost služebního vozu i pro soukromé účely (pouze HPP)

Kontakt

Zašlete na email trebic@midgard.cz váš:

  • strukturovaný životopis
  • včetně motivačního dopisu
  • aktuální fotografie